Włodi – Przy Okazji. Trzeci teledysk promujący album WDPDD

Przy Okazji” to trzeci singiel Włodiego promujący jego najnowszy album „WDPDD” W tym singlu, wyprodukowanym przez Sampler Orchestrę, usłyszycie także Holaka.

Premiera „WDPDD” Włodiego przewidziana jest na 31.03.2017.

Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Sampler Orchestra, natomiast teledysk wyprodukował ML FILMZ.

Do 29.03.2017 w sklepie wytwórni http://www.districtarea.pl oraz na stronie ww.wdpdd.pl możliwe jest zamówienie płyty „WDPDD” w edycji limitowanej. Pakiet preorderowy zawiera płytę z autografem, plakat A3, wlepki oraz bonusowe CD z instrumentalami z płyty.

Od strony producenckiej za utwory na płycie odpowiadają DJ B, Sampler Orchestra i The Returnes. Za okładkę oraz grafiki związane z płytą odpowiada Łukasz Bujno (DJ DEF).

Na „WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości m.in. Ero czy Holaka.

Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.

Tracklista płyty Włodi – Wszystkie drogi prowadzą do dymu:
1. Nie widzę przeszkód
2. Przy Okazji feat. Holak
3. Przywilej
4. Szyld
5. ZapachPS
6. NWR / Bez Obawy
7. D / CD
8. IBNM feat. Ero JWP
9. Kominy
10. Widmo